O časopisu

O Českých pohledech

Ke dni 10. 2. 2010 se přidal do rodiny projektů Vlastenci.cz Časopis Eliášova plamene, který v létě 2012 změnil název na České pohledy. Náplní činnosti je vydávat vlastní ucelené názory, úvahy, recenze a krátké glosy na aktuální téma. Naším skromným přáním je, abychom Vám mohli prostřednictvím tohoto internetového blogu představit myšlenky, které stojí za www stránkami Vlastenci.cz, Vlast.cz a fórem Vlastenci.eu a zároveň měli prostor říci snad i něco zajímavého, případně poukázat na to, co nás zaujalo.

České pohledy jsou otevřeny komukoliv, kdo bude mít zájem publikovat a pokud je Vám náš přístup blízký, navštivte naše Fórum, případně napište e-mail.

Navštivte naši facebookovou stránku.

Na závěr bychom rádi připomněli krédo projektů Vlastenci.cz, kterým je apolitičnost a ideová nezávislost pramenící z důvěry v demokracii a snahy o její, leč nepatrný, rozvoj v České republice.

Komentáře

Články můžete komentovat bez registrace (tu je ale možné pro ochranu vašeho jména učinit zde).

První komentáře podléhají schválení administrátory z důvodů ochrany před spamem.

Komentáře podléhají níže uvedeným pravidlům.

Avatary

Uživatelé si můžou nastavit vlastní avatary (obrázky účtu, které se zobrazují v komentářích vedle textu).
Avatar nastavíte přes službu Gravatar, na níž se musíte  zaregistrovat. Avatary se váží k e-mailu vašeho účtu.

Užívání avatarů podléhá níže uvedeným pravidlům.

Pravidla

1 Nadávky, cílené hádky a útoky vůči jiným diskutujícím, stejně jako spamování, tapetování textem a další prohřešky vůči slušné diskusi jsou nežádoucí, budou smazané a uživatel bude upozorněn či rovnou potrestán.

2 Uživatel je přímo zodpovědný za každý svůj příspěvek! Při porušení pravidel budou Vaše příspěvky smazány a to bez upozornění!

3 Urážky, vulgarismy, projevy rasismu a xenofobie nejsou povoleny.

4 Platí zákaz zjevné a úmyslné reklamy či jakékoliv formy propagace výrobků a internetových stránek.

5 Není povoleno odkazovat na stránky radikálních skupin, či stránky podporující extremismus, rasismus nebo hnutí potlačující práva a svobody člověka za účelem jejich úmyslné propagace.

6 Administrátoři si vyhrazují právo bez udání důvodu smazat či upravit příspěvky, které budou porušovat pravidla nebo kde by mohlo dojít k poškození dobrého jména Českých pohledů

7 Uživatelské jméno a obrázek účtu (avatar) nesmí mít pobuřující charakter, urážet osoby nebo skupiny osob ani mít jiný násilný charakter.

8 Autoři stránek si vyhrazují právo kdykoliv změnit tato pravidla, což náležitě oznámí.
Každému uživateli je doporučeno si ve vlastním zájmu tato pravidla přečíst!