České pohledy 1/2012

Milí čtenáři našeho skromného časopisu! Připravili jsme pro Vás souhrnné vydání článků za měsíc srpen. V tomto časopisovém formátu budeme České pohledy vydávat přinejmenším jednou za čtvrt roku a v rozsahu okolo deseti stránek Vám předložíme články, jež se budou snažit zachytit fotografii významu český.

Tímto také vyzýváme ke spolupráci, zabýváte-li se tématy, které jsou blízké Českým pohledům – stav současné kultury a umění (reportáže, vlastní tvorba, a recenze), české myšlení v současnosti a minulost (rozhovory a komentáře), problémy spojené s vlastenectvím, společným vlastnictvím a demokracií (úvahy a ideály), apod. V případě zájmu pište na e-mail: blog [zavináč] vlastenci.cz. Srdečně uvítáme jakýkoliv zájem!

Pro stažení časopisu klikněte na tento odkaz: ČEP 1/2012

Líbil se vám článek? Sdílejte ho.

Příspěvek byl publikován v rubrice Výzvy a oznámení a jeho autorem je J. Bureš. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: J. Bureš

Jsem postgraduálním studentem sociologie na FSV UK. Prostřednictvím časopisu se zabývám možnými výklady vlastenectví a osobně mu rozumím jako prostému dobrovolnictví, jehož předmětem zájmu jsou svátky, zapomenuté osobní příběhy, výklady dějin jako smysluplného příběhu a pozitivní tématizace budoucnosti České republiky. V rámci spolku Vlastenci.cz pomáhám s popularizací myšlení T. G. Masaryka: https://facebook.com/zivy.masaryk

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..